Monolītais polikarbonāts

Monolītais polikarbonāts ir viegls triecienizturīgs plastmasu materiāls, kas daudzviet veiksmīgi aizvieto stiklu un organisko stiklu. 


GALVENIE MONOLĪTĀ POLIKARBONĀTA RAKSTURLIELUMI


Augsta virsmas kvalitāte

Polikarbonāta loksnes ir ar ļoti labu virsmas kvalitāti un augstu dzidruma pakāpi, kas padara šo materiālu pārāku par citiem caurspīdīgiem plastmasu materiāliem un stiklu.


Izcila triecienizturība

Monolītais polikarbonāts ir 250 reizes triecienizturīgāks par silikātstiklu, 10 reizes triecienizturīgāks par organisko stiklu un divreiz -par PETG materiālu.


Zems svars

Monolītais polikarbonāts ir 2 reizes vieglāks par stiklu, tai pašā laikā tas ir arī praktiski nesasitams.


Laba apstrādājamība

Polikarbonāts viegli padodas zāģēšanai, urbšanai, frēzēšanai. To ir viegli izlocīt gan aukstā veidā (bez paaugstinātas temperatūras), gan termoformēt.


Augsta ugunsdrošība

Nonākot saskarē ar liesmu, polikarbonāta loksnes kusīs, tādējādi karstums un dūmi tiks aizvadīti no ēkas un liesma neturpinās izplesties.CAURSPĪDĪGAS MONOLĪTĀ POLIKARBONĀTA LOKSNESMAKROCLEAR® - caurspīdīgas polikarbonāta loksnes bez aizsardzības pret UV starojumu, izmantojamas iekštelpās.MAKROLIFE® - caurspīdīgas monolītā polikarbonāta loksnes ar aizsardzību pret UV starojumu, izmantojamas āra apstākļos. SAPHIR® - caurspīdīgas monolītā polikarbonāta loksnes, kam ir aizsardzība ne tikai pret UV starojumu, bet arī pret skrāpējumiem un grafiti. Ļoti piemērotas izmantošanai publiskās vietās: kafejnīcās, sabiedriskā transporta pieturvietās, u. c.COLORADO® - caurspīdīgas, dažādu krāsu monolītā polikarbonāta loksnes. Standarta variantā loksnes ir bez aizsardzības pret UV starojumu, bet iespējams pasūtīt arī ar UV aizsardzību. 


© 2010 SIA "Industriplasts"